UNiQ HR - Systém pro personalistiku
CZ | EN | ES

Reference

Naši klienti s UNiQem snídají i večeří

Klienti jsou vždy motorem úspěšné práce. Každý den nás motivují k dalšímu rozvoji, a to i díky tomu, že permanentně používají systém UNiQ. Spousta z nich už si to bez něj nedokáže ani představit. Ostatně, přesvědčte se sami, co o nás napsali.

RIVER, spol. s r.o.

RIVER, spol. s r.o

CRM systém UniQ jsme do naší společnosti implementovali v květnu roku 2012. Primárním cílem byla evidence našich obchodních kontaktů, ale také sledování nových obchodních příležitostí, na základě kterých jsme chtěli dosáhnout lepších výsledků. Jakmile nám nasadili tento systém, začalo pro nás školení, ze kterého jsme měli tak trochu strach. Proškolení však proběhlo velmi hladce a nad naše očekávání. Systém jsme začali používat již od prvního dne po školení. V začátcích, zhruba jeden až dva měsíce se vyskytlo pár problémů a nedostatků, což je pro takový systém asi zcela normální, ale díky spolehlivé podpoře jsme všechno zvládli. Dnes už si bez UniQu nedokážeme představit naše podnikání.

Jiří Šiška - jednatel firmy

DAMA, spol. s r.o.

DAMA, spol. s r.o.

Už v začátku našeho podnikání jsme věděli, že potřebujeme schopný firemní program, který bude umět mnoho věcí a bude na něj spolehnutí. Takové programy však byly vždycky velmi drahé a my si ho nemohli dovolit. UniQ je za 290 Kč na měsíc, což je super cena a to nás nadchlo. Potřebovali jsme něco víc, než "jen" CRM. A to je právě ta velká výhoda UniQu. UniQ je totiž CRM a ERP v jednom. Je to program pro řízení vztahů se zákazníky propojený s informačním a ekonomickým systémem. Je sofistikovaný, i když ne úplně dokonalý. Ale vývoj jde velmi kupředu, všimli jsme si. Objevila se další řada modulů a rozšíření. Chválíme a moc fandíme.

Eva Holá - manažerka obchodu
 

VIP Callcentrum

VIP Callcentrum

UniQ má jednu speciální funkci, kterou nemá snad žádný jiný program tohoto typu. Jedná se o tzv. Systém CONTROL, což je integrovaný software pro vymáhání pohledávek. Tento program pomáhá eliminovat nezaplacené pohledávky, a to je to, co jsme hledali. Dále program používáme pro evidenci odběratelů a dodavatelů, pro správu objednávek, firemní komunikaci včetně zadávání a řešení obchodních případů a zadávání úkolů mezi jednotlivými zaměstnanci. Na jiný systém si rozhodně zvykat nechceme, tento nám maximálně vyhovuje.

Ing. Petra Spurná - manažerka

ENEROM s.r.o.

ENEROM s.r.o.

Pro nás byl vždy problém data o zákaznících aktualizovat v reálném čase a sdílet s odpovědnými pracovníky. Díky UNIQ máme všechno pod jednou střechou a pro všechny. Pro zákazníka to vypadá jako čarování. Kamkoli zavolá, s kýmkoli mluví, vždy dostane správnou odpověď a všichni se k němu chovají jako by ho znali jménem a nikdo další nebyl důležitější. Opravdu se nám to vyplácí.

Ing. Markéta Kropáčová - jednatelka