UNiQ HR - Systém pro personalistiku
CZ | EN | ES

UniQ podnikový systém

Společnost UNIQ Systems, s.r.o., vyvíjí již téměř 12 let systémy CRM a ERP, pokladní, skladové, fakturační systémy, HR a docházkové systémy, kontrolní systémy a další.

Jedním z důležitých firemních procesů je řízení a správa lidských zdrojů. HR Systém UNIQ je skvělým nástrojem pro HR manažery a personalisty, má jednoduché ovládání a zaručuje rychlou práci se všemi položkami. Obsahuje několik modulů, kterými můžete naplánovat tvorbu a správu inzerátu s nabídkou nového pracovního místa nebo třeba zadat seznam základních kritérií pro jednotlivá pracovní místa, která zrovna obsazujete. V modulu pro inzerci pracovních pozic pak naleznete propojení na internetové servery zaměřené na nabídku volných pracovních míst jako např. www.jobs.cz, www.monster.cz, www.facebook.com nebo www.linkedin.com. HR Systém UNIQ obsahuje přehledný harmonogram náboru a poskytne Vám detailní přehled o otevřených pracovních pozicích, v jehož rámci je možné pro vytvořit každému uchazeči složku s jeho osobními a kontaktními údaji.

Systém rovněž umožňuje vytváření libovolného počtu HR šablon pro adaptační plány nových zaměstnanců, kde můžete jasně definovat význam, cíle a nástroje adaptačního programu nebo třeba nastavit plány schůzek a hodnocení v průběhu adaptace nového zaměstnance.HR - Systém pro personalistiku